Crna Gora

Pobeda Budućnosti

Fudbaleri Budućnosti pobedom su otvorili pripreme u Turskoj – „plavi” su golom Gorana Vujovića savladali Irtiš iz Pavlodara (1:0), ekipu koja je prošle sezone bila treća u Kazahstanu.

Meč je odigran u Beleku, po sunčanom vremenu, uz dosta dobar tempo i puno trčanja sa obje strane. Podgoričani su se nametnuli kao bolji protivnika, a na kraju su mogli da ostvare i ubedljiviji trijumf.

Budućnost je priredila nekoliko lepih akcija i šansi, ali presudio je pogotak Vujovića koji je u 25. minutu proparao protivničku mrežu nakon što je lopta išla kao po koncu od Raičkovića, preko Đalovića, do Raičevića koji je bio asistent.

Budućnost je počela utakmicu u sastavu: Dragojević, Raspopović, Vukčević, Mitrović, Radunović, Hočko, Raičković, Vušurović, Raičević, Đalović i Vujović. Vukotić je u nastavku dao minutažu Marčelji, Banoviću, Seratliću, Camaju, Mirkoviću, Janketiću, Sekuliću i Markoviću.