Crna Gora

Slavlje Rudara u Petrovcu

Budućnost je upisala osmu pobjedu u sezoni – lider je na svom terenu porazio Grbalj 2:0.

Podgoričani su do trijumfa došli golovima Milivoja Raičevića u 33. i Gorana Vujovića u 59. minutu.

Mladost, koja brani trofej, slavila je u podgoričkom naselju Stari aerodrom protiv Bokelja 3:1.

Domaćin je slavio golovima Borisa Kopitovića u 8, Zorana Petrovića u 33. i Miljana Vlaisavljevića u 45. minutu. Jedini pogodak za Bokelj postigao je Jovan Vučinić u 53. minutu.

Minimalan trijumf upisala je Zeta, koja je na Cetinju savladala Lovćen 1:0. Odlučujući pogodak postigao je Miloš Krkotić u 49. minutu.

U gostima je slavio i Rudar, koji je bio bolji od Petrovca 2:1.  Dvostruki strijelac, za treći trijumf pljevaljskog tima ove sezone, postigao je Japanac Šo Jamamoto u 5. i 20. minutu. Jedini pogodak za Petrovac, koji je doživio peti poraz, postigao je Aleksandar Vujačić u 67. minutu.

Iskra i Dečić igrali su u Danilovgradu 0:0, a golova nije bilo ni u duelu Jedinstva i Sutjeske u Bijelom Polju.

BUDUĆNOST – GRBALJ 2:0 (1:0)