Futsal

Euro Motus deklasirao Kalču

EURO MOTUS: JOSIMOVIĆ, ŠOŠO, ROKNIĆ, LAZAREVIĆ, ŽIVIĆ, Krasnić, Tepavčević, Kopanja, Dražen Novoselac, Stanojević, Jančevski, Vulić.

KALČA: MILAN ĐORĐEVIĆ, MILOŠ ĐORĐEVIĆ, ILIĆ, ŽIVADINOVIĆ, MILJKOVIĆ, Nikola Stanković, Janković, Dušan Stanković, Ristić, Matejev, Pavlović, Dušanić.

Lider futsal prvenstva,ekipa Euro Motusa je pokazala svoju snagu i protiv oslabljenog sastava Kalče i izvojevala je novu pobedu,ovaj put sa ubedljivih 8-0.

Pobednik je bio rešen već nakon prvog poluvremena kada je domaćin stekao prednost od pet golova,da bi sa još tri pogotka u drugom delu došao do 18-tog boda u prvenstvu.

Strelci :1:0 Krasnić u 4, 2:0 Živić u 10, 3:0 Šošo u 11, 4:0 Roknić u 19, 5:0 Lazarević u 19, 6:0 Stanojević u 24, 7:0 Tepavčević u 26, Stanojević u 32. minutu.