Futsal

FON i Euro Motus silovito

Dva futsal prvoligaša i Beograda,ekipe FON-a i Euro Motusa deklasrirale su svoje rivale u 13-tom kolu prvenstva.

Euro Motus je bio ubedljiv protiv ekipe Letećeg Holanđanina iz Vrbasa koja je pružila odličan otpor u prvom delu meča koje je završeno sa minimalnim vođstvom domaćeg sastava od 2-1 golovima Šoša i Milosavca,dok je pogodak za goste delo Petrovića.Međutim,u drugom delu domaći sastav dodaje gas i golovi padaju kao na traci,a u strelce se upisuju Lazarević tri i Tepavčević dva puta.

FON je bio još ubedljiviji i pravom goleadom u prvom poluvremenu savladao Kopernikus SAS rezultatom 8-2.Prvo poluvreme je rešeno rezultatom 7-0,da bi u drugom poluvremenu domaći sastav „povuka ručnu“ i dozvolio gostima da malo ublaže poraz za konačnih 8-2.

Strelci:Stanković 1, 19, Arsić 3, Pešić 14, S. Manić 15, 16, Đukanović 17, Kokotović 39 za FON

Kulić 31, 33 za Kopernikus

Nova Pazova je doživela poraz na svom parketu u duelu sa Smederevom i tako značajno umanjila šanse za opstanak u društvu najboljih futsal klubova Srbije.Gosti su slavili sa 6-5 a strelci su bili Božić 5, Milosavljević 11, Ramadani 14, 17, Kukolj 27 za domaći sastav i Knežević 1, 24, 38, Đorđević 4, Prvulović 12, Đorđević 26 za goste iz Smedereva.