Futsal

Novi Pazar bolji od Kalče

Strelci: Nikola Micić (11. i 16. minut), Milan Mutavdžić (13. minut), Veroljub Vukadinović (15. i 27. minut), Milan Miljković (15. i 33. minut), Nikola D. Stanković (19. i 37. minut)

Kalča: Milan Đorđević, Nikola D. Stanković, Miloš Đorđević, Ilić, Matejev, Pavlović, Janković, Ristić, Živadinović, Miljković, Ivečić, Nikola V. Stanković

Novi Pazar: Rašljanin, Redžović, Radetinac, Sadović, Mutavdžić, Vukadinović, Cvetanović, Stanišković, Mujović, Mušović, Karišik, Micić

Futsaleri Novog Pazara napravili su malo iznenađenje u četvrtfinalu Kupa Srbije u futsalu i kao gosti savladali Kalču Memoris rezultatom 5-4.Gosti su stekli veliku prednost već u prvom poluvremenu koju domaći sastav i pored velikog truda nije mogao da dostigne.