Futsal

Proen prejak za Ekonomac

Proen Maribor ‒ Ekonomac 6:2 (1:1)
Totošković 13., Kraljič 29., 29., Fetić 32./10-m, 40., Čeh 40.; Ramić 19. Borisov 29.

Futsal šampion Srbije,ekipa Ekonomca startovao je na turniru Main grupe u Mariboru,ubedljivim porazom od sastava Proena 2-6.

U prvom poluvremenu vodila se ravnopravna borba ova dva rivala,i taj deo je završen rezultatom 1-1,da bi u drugom poluvremenu Kraljič rešio pitanje pobednika sa dva brza pogotka,a pobedu učinili ubedljivijom Fetić i Čeh.

Posebno je bio lep pogodak Kraljiča u 29 minutu kada je uspeo da lobuje golmana gostiju,koji se nisu predavali,izjednačili su u istom 29-tom minutu preko Borisova,ali tada na scenu stupa Fetić i iz kaznenog udarca sa 10 metara donosi novu prednost domaćinu u dvorani Tabor.Do kraja meča još jedan gol Fetića i Čeha za konačnih 6-2.