Futsal

Smederevo bolje od Kalče

U prvoj utakmici drugog dela futsal prvenstva Srbije,Smederevo je kao domaćin pred oko 300 svojih pristalica uspelo da ostvari značajnu pobedu protiv ekipe Kalča Memoris.

Domaćin je počeo dobro i u sedmom minutu preko Prvulovića stigao do prednosti,da bi Stojiljković prednost duplirao u 19 minutu.Gosti ipak na odmor odlaze sa jednim postignutim pogotkom ,i to u poslednjim trenucima prvog poluvremena preko Miloša Đorđevića.U drugom delu neizvesnost oko pobednika je vladala sve do 34 minuta kada domaćin  preko Dragana Đorđevića povećava prednost na 4-2,da bi konačan rezultat postavio Prvulović u 38 minutu.

Smederevo-Kalča 5-2

Strelci: Prvulović 2,Stojiljković,Pavlović,Dragan Đorđević za Smederevo,Miloš Đorđević i Ilić za Kalču.