Klubovi

Borac nadigrao Slobodu

Fudbaleri Borca su danas na terenu sa veštačkom travom odigrali drugi kontrolni meč. Ekipa Mladena Dodića je savladala Slobodu iz Užica sa 2:0.

Oko stotinak ljubitelja fudbala je posmatralo dobru i otvorenu utakmicu, u kojoj je Borac bio bolji u svim elementima igre. Borac je u prvom poluvremenu imao inicijativu, koja je posle nekoliko propuštenih šansi krunisana golom Lazara Jovanovića u 43.minutu za 1:0.

U nastavku utakmice na terenu se pojavio skroz drugi sastav Borca, ali to nije promenilo odnos snaga. Dobra i otvorena igra našeg tima je krunisana drugim golom koji je postigao mladi Lazar Tripković u 73.minutu. Treba istaći da su i Užičani nekoliko puta ozbiljno pripretili i pokazali da su s’pravom na putu povratka u elitu.