Klubovi

Dinamo(V) bolji od Moravac Oriona

Fudbaleri prvoligaša iz Vranja,ekipa Dinama,savladala je u prijateljskom odmeravanju snaga Moravac Orion rezultatom 2-1.Nako uglavnom ravnopravne igre u većem delu susreta,Moravac Orion stiže do prednosti u 80 minutu kada gol postiže Miloš Milošević.

Preokret u režiji Đorđevića u svega četiri minuta,i to prvo u 83 minutu kada ovaj igrač izjednačuje rezultat,a potom u 87 minutu kada sa bele tačke donosi pobedu svojoj ekipi.

Strelci: 0:1 Milošević u 79., 1:1 Djordjević u 84., 2:1 Djordjević u 88. minutu – Vranje, stadion PKV Jumko, gledalaca: 200, sudija: Jovan Djordjević (Vranje).

DINAMO: Grujičić, Andjelković, Jovanović, Simov, Zucović, Okamijan, Cvetković, Popović, Mitić, Veličković, Stošić. Igrali su još: Mladenović, S. Nikolić, Jović, Nikola S. Arsić, Nikola Z. Arsić, Stefanović, Karapandžić, Djordjević.

MORAVAC ORION: Cakić, V. Stojanović, M. Petrović, Ilić, Gorčić, Marinković, N. Nikolić, A. Stanković, Mitrović, M. Stanković, Stamenković, Igrali su još: Selimović, V. Nikolić, P. Stojanović, Mladenović, Milan Djenić, Ž. Stanković, Miloš Djenić, Marković, Pejčić, Milošević.