Klubovi

Goleada u Borči

U veoma zanimljivom meču odigranom u Borči domaći BSK i Zemun odigrali su nerešeno 2-2.Nakon prekršaja Marinkovića nad Ljubomircem u 31 minutu Ajković dovodi Zemun u vođstvo udarcem sa bele tačke.Već šest minuta kasnije penal i za domaći tim nakon prekršaja Kirovskog nad Trikpkovićem koji i poravnava rezultat.Džugurdić donosi prednost BSK-u u 72 minutu,ali da Zemun ostane neporažen postarao se Bangura koji je posle solo prodora izjednačio u 83 minutu.

BSK:Bogdanović,Iličić,Todorić,Marinković,Savić,Kiković,Jokić,Janković,Dabić,Tripković,Džugurdić.Igrali:Šegavac,Radak,Stanković,Žerađanin,TripkovićGrbić,Stojković,Tišma,Žmirić,Pobulić,Vujadinović.

Zemun:Kirovski,Božović,Đokić,Šubert,Radovanović,Luković,Ljubomirac,Ivelja,Osmanagić,Ajković,Sotirović.Igrali:Jović,Cvetković,Bubanja,Vučić,Dimić,Injac,Bangura,Denković,Beljić.