Klubovi

Spartak lagano na Bagdali

Šampionke Srbije,fudbalerke Spartaka ,rutinski su slavile na gostovanju u Kruševcu kod ekipe Napretka i tako najavile visoke ciljeve i ove godine.Meč je rešen već nakon prvog poluvremena kada su gošće golovima Matić,Marević i Slović stigle do nedostižne prednosti kojusu uvećale golom Čeng u 48 minutu i na taj način ostvarile ubedljiv trijumf rezultatom 4-0.

Domaći sastav je nešto bolje odigrao drugo poluvreme,stvorio par izglednih prilika za postizanje pogotka,ali je na visini zadatka bila Kostić.

Napredak:Radovanović,Marković,Karadžić,Bradić,Josić,Lisinac,Kričak,Petrović,Petronijević,Bondžić,Stojković.Igrala:Sretenović.

Spartak:Kostić,Baka,Lazareva,Vajda,Slović,Čeng,Filipović,Krstanovska,Pavlović,Matić,Marenić.Igrale:Cetinja,Jakovska,Golubović,Mostarac.