Klubovi

Žene:Srbija-Mađarska 3-4

STRELCI:0:1 Radojičić 1,1;1 Jakabfi 4, 1:2 Radojičić 62, 2:2 Jakabfi 71, 2:3 Čubrilo 76, 3:3 Rac 78, 4:3 Suč 89. Stadion: Sportski centar FS Mađarske u Telki. Gledalaca: oko 200. Sudija: Karolina Razik (Poljska).Pomoćnice: K. Senluk Mikultska, A.Prus (Poljska).
MAĐARSKA:Biro, Mozdoći, Talosi, Seiti (od 46. Demeter), Tot, Fenivesi,Čišar, Šarvaš (od 46. Rac), Zeler( od 73. Nađi),Jakabfi, Vago (od 76. Suč).
SRBIJA: Vuković, Vajda, Krstić (od 46.Poljak), Mijatović (od 46. Čubrilo), Slović (od 72. Stojanović), Damjanović, Ilić, Radojčić, Smiljković (od 72. Kadrović), Filipović (od 46. Čanković), Tenkov (od 65. Vuković).
Tri puta vodile, a na kraju izgubile. Poraz naših devojaka u proveri protiv upornih Mađarica koje su pred sam kraj meča u Telki uspele da ostvare pobedu. Selektor Goran Sretenović proverio je formu svih naših igračica, a početak meča nije nagoveštavao negativan ishod. Posle dobre akcije i asistencije Filipovićeve, Radojičić je dovela Srbiju u vođstvo. Izjednačila je evrogolom Jakabfi koja igra za nemački Volfsburg.

U nastavku smo ponovo prvi postigli gol, Čanković je centrirala a ponovo Radojičić bila spretna. Nije prošlo mnogo vremena Jakabfi je postigla svoj drugi gol. Šanse smo, ipak, mi stvarali, tri puta je Marija Vuković mogla da se upiše u strelce, kao i Čubrilo u 67. minutu. Ona je postigla i treći gol za nas, ali ponovo nismo sačuvali vođstvo. Da jedna mađarska igračica u 70. minutu nije izbacila loptu sa gol linije, verovatno se domaća selekcija ne bi vratila više u rezultatsku igru, ali trenutak nepažnje posle odbijene lopte, iskoristila je Suč i donela radost Mađaricama.