Klubovi

Zimski fudbalski turnir “Čukarica 2017.”

Povodom početka 25. Zimskog fudbalskog turnira “Čukarica 2017.” u sali Gradske opštine Čukarica održana je konferencija za novinare.

Jubilarni Zimski turnir biće održan od 4. februara do 5. marta na terenima Fudbalskog saveza Beograda, na Adi Ciganliji, u organizaciji Gradske opštine Čukarica i uz podršku FSB-a.Na konferenciji su učestvovali predsednik Gradske opštine Čukarica Srđan Kolarić, promoter turnira Stanislav Karasi, direktor turnira Predrag Jeremić, a prisustvovali su i članovi organizacionog odbora član Veća GO Čukarica Zoran Adamović, Petar Mandić pomoćnik predsednika GO Čukarica, Miroslav Stojanović i Nebojša Tasić ispred sudijske organizacije i Srđan Milosavljević iz Fudbalskog saveza Beograda.

Promoter ovogodišnjeg turnira legendarni fudbaler Stanislav Karasi istakao je značaj  turnira , podsetio na sve koji su učestvovali u njegovoj dosadašnjoj pripremi  i zahvalio se opštini na podršci i organizaciji.

Direktor Zimskog fudbalskog turnira Predrag Jeremić rekao je da se na turniru insistira na fer igri i regularnosti takmičenja i da će se na terenima na Adi Ciganliji  u narednih mesec dana odigrati 42 utakmice.

Nakon obraćanja pristupilo se izvlačenju parova koji će se susresti tokom takmičenja.

Na turniru učestvuje 16 ekipa, dok će se od četvrtfinala takmičenju pridružiti dva srpskoligaša i dva pobednika baraž susreta. Prošlogodišnji pobednik turnira je ekipa Lokomotive iz Železnika.

04. феб. 09h ГСП Полет Сремчица
11h ИМ Раковица Милутинац
13h Прва Искра БСК 1926
15h Локомотива Борац Остружница
05. феб 09h Моштаница Шећеранац Ада
11h Црвена Звезда ММЛ Лештане
13h Рушањ Спарта
15h Жарково Комграп
11. феб 09h Моштаница Спарта
11h Прва Искра Борац Остружница
13h ГСП Полет Комграп
15h Црвена Звезда ММЛ Милутинац
12. феб 09h Локомотива БСК 1926
11h Рушањ Шећеранац Ада
13h ИМ Раковица Лештане
15h Жарково Сремчица
18. феб 09h Милутинац Лештане
11h Жарково ГСП Полет
13h Прва Искра Локомотива
15h Борац Остружница БСК 1926
19. феб 09h Сремчица Комграп
11h Црвена Звезда ММЛ ИМ раковица
13h Рушањ Моштаница
15h Шећеранац Ада Спарта

 

Kompletan raspored na linku-http://www.cukarica.rs/images/Besplatni%20programi/Termini_parova_sa_bergerom.xls

 

Dušan Đorđević