Prva liga

TSC poražen od Spartaka

16.07.2017.

Novi član Prve lige Srbije,ekipa TSC iz Bačke Topole,nije uspela da ostvari ništa više osim časnog poraza protiv omladinskog sastava Spartaka iz Subotice.

Mladi „golubovi“ su pokazali da su u ovom trenutku fizički spremnija ekipa od izabranika trenera Kurčubića,i već posle prvog poluvremena su rešili pitanje pobednika golovima Krmara .Prvi pogodak je viđen u 5 minutu nakon udarca Nikolića i odbijene lopte,Krmar po prvi put trese mrežu golmana Hajagoša.

Drugi i poslednji pogodak je viđen u 35 minutu meča kada opet Krmar koristi nepažnju centarhalfa Brankovića i postiže pogodak za konačnih 0-2.

TSC je u drugom delu imao više od igre,smenjivali su se u gol šansama,Silađi,Milićević,Erak i Juhik,ali realizacija juče nije bila jača strana kluba iz Bačke Topole.