Republika Srpska

Borac nadigrao Drinu

Banjaluka – Gradski stadion. Gledalaca: 1.200. Sudija: Miloš Gigović (Gradiška). Strijelac: 1:0 Radoja (10). Žuti kartoni: Danilović, Dujković (Borac), Mijailović, Rašević, Pljevaljčić (Drina).

BORAC (BL): Avdukić, Vejnović, Radoja, Mance, Erić, Dujković (od 70. minuta Kiso), Raspudić, Delić, Danilović (od 87. minuta Antić), Bečelić, Zekanović (od 58. minuta Jagodić). Trener: Vlado Jagodić.

DRINA (Z): Maksimović, Rašević, Kikić, Vasić (od 79. minuta Brčkalić), Stojanov (od 89. minuta Ikić), Jokić, Zekić (od 79. minuta Stevanović), Pljevaljčić, Ćulum, Mijailović, Mazić. Trener: Mile Lazarević.

U derbiju desetog kola Prve lige Republike Srpske fudbaleri Borca su kao domaćini minimalnim rezultatom 1:0 pobijedili zvorničku Drinu i izdvojili se sami na liderskoj poziciji sa tri boda prednosti u odnosu na najbližeg pratioca Rudar Prijedor. Kiks golmana Gorana Maksimovića, te snalažljivost Ivana Delića i Siniše Radoja su odlučili ovaj meč i donijeli Borcu šestu prvenstvenu pobjedu.