Krupa – Mladost 3:1 (Fajić 12′, 36′, 73′ / Lazić 87′ )

KRUPA: Fejzić, Jašarević, Ljubenović, Dujaković, Milutinović, Vukotić, Nikodijević, Savić, Aleksić, Milanović, Fajić.

MLADOST: Bukvić, Benović, Metalsi, Šišić, Lazić, Čomor, Šećerović, Hiroš, Dilaver, Mujagić, Mišić.

Od samog početka je ekipa Slobodana Starčevića nametnula svoj tempo igra i bili su mnogo bolji rival na terenu.

Ofanzivna igra im se isplatila u 12. minuti. Lepu akciju domaćeg tima i lošu reakciju golmana Bukvića koristi Nusmir Fajić, koji pogađa za 1:0.

Nastavila je Krupa s napadima i nakon postignutog gola. Uspjeli su stvorili još nekoliko dobrih šansi, a u 36. minuti su došli i do drugo gola.

Ponovo je strelac Nusmir Fajić za sigurno vodstvo od 2:0. Ovim rezultatom se otišlo na odmor, a u nastavku je viđena mnogo slabija utakmica.

Krupa je bez većih problema čuvala stečenu prednost, a tim Edisa Mulalića nije mogao napraviti apsolutno ništa pred golom domaćih.

Zato je Fajić svaku šansu koristio. Igrala se 73. minuta kada je  iskusni napadač po treći put danas pogodio za prednost od 3:0.

Gosti su ipak uspeli da dođu do počasnog gola. Konačnih 3:1 postavio je Milivoje Lazić u 87. minuti.