Republika Srpska

Pobeda Borca u Gabeli

30.07.2017.

Fudbaleri Borca pobedili su u Gabeli ekipu GOŠK-a s 1:0 u susretu 2. kola Premijer lige BiH.

Pehar je u 9. minuti izašao sam pred Avdukića, ali je promašio čitav gol. Zatim je Borac preuzeo dominaciju, a u 31. minuti gosti dolaze i do vodstva.

Pogodio je Mladen Veselinović za prednost od 0:1. Odmah u narednom napadu GOŠK je mogao izjednačiti, ali se Dodig nije snašao pred golom gostiju. U 40. minuti još jedna velika šansa za Borac. Sjajan udarac Bojana Puzigaće pogađa prečku i na odmor se odlazi vodstvom gostiju od 0:1. Nastavak takođe donosi bolju igru Borca.

GOŠK – Borac 0:1 (Veselinović 31′)

GOŠK: Kozić, Čolić, Bošnjak, Odak, Mišić, Pehar, Đajić, Brajković, Ramić, Dodig, Kobiljar.

Borac: Avdukić, Galešić, Puzigaća, Dujaković, Raspudić, Karić, Danilović, Janičić, Veselinović, Mirković, Guberac.