Republika Srpska

Radnik poražen od Čelika

Radnik i Čelik su danas u Bijeljini odigrali vrlo zanimljivu i sadržajnu utakmicu u kojoj su se na kraju radovali gosti iz Zenice, koji su slavili sa 3:2 iako su dva puta imali rezultatski zaostatak.

Meč je počeo odlično za domaći tim, koji je došao u vođstvo već u 9. minuti. Srećković je uposlio Obradovića, koji je postigao sjajan gol.

Za ponajboljeg fudbalera i kapitena tima iz Bijeljine je ovo bio drugi gol u novoj sezoni Premijer lige BiH.Čelik je pred kraj prvog poluvremena stigao do izjednačenja. Jakovljević je u šesnaestercu faulirao Plisku, a siguran izvođač najstrožije kazne bio je Semir Pezer koji je pogodio za 1:1.Radnik je stigao do novog vođstva u 62. minuti.

Mladen Zeljković je bio izuzetno uporan, uspio je iskontrolisati loptu i ubaciti u peterac, gdje je nespretno reagovao Ante Hrkać koji je zatresao svoju mrežu.Slavlje domaćih nije dugo trajalo, jer je samo šest minuta kasnije dosuđen još jedan penal za goste i to opravdano. Ponovo ga je skrivio Jakovljević koji je igrao rukom u svom šesnaestercu, a ovoga puta je pogodio Marin Popović.

Kada se činilo da će meč završiti remijem, Čelik je došao do vođstva. Brković je u 90. minuti glavom matirao Lučića i doneo svom timu vrednu pobedu.