Vesti

Borac-Metalac 1-0

Fudbaleri Borca su ostvarili pobedu u generalnoj probi pred nastavak prvenstva. Izabranici Mladena Dodića su na terenu u Konjevićima savladali Metalac rezultatom 1:0.

U prvom poluvremenu oba tima su propustila nekoliko poluprilika, ali se na odmor otišlo bez golova. Ovaj deo utakmice je obeležila i lakša povreda Sretenovića, koga je zamenio Marinković.

U nastavku utakmice slična slika na terenu. Jedini gol na utakmici postigao je Marković u 70.minutu, kada je lepo sam sebi stvorio poziciju za udarac i precizno sa petnaestak metara poslao loptu u mrežu za 1:0. Do kraja utakmice još nekoliko prilika za Borac, ali i Metalac, kada je Mišić sjajno intervenisao nakon jednog od igrača tima iz Gornjeg Milanovca.