Vesti

Čukarički-Smederevo 2-0

Čukarički je rezultatom 2:0 (0:0) pobedio FK Smederevo u prijateljskoj utakmici, a golove su postigli Mandić u 47. i Milojević u 58. minutu. Utakmica je odigrana na terenu Fudbalskog saveza Beograda na Adi ciganliji, s početkom u 13.30.

Prvo poluvreme je proteklo bez golova, ali je  ekipa Čukaričkog bila dominantnija na terenu i stvorila je nekoliko dobrih pirlika. Na početku drugog dela precizan je bio Staniša Mandić posle centaršuta Saše Jovanovića, a drugi gol za Čukarički postigao je Nemanja Milojević, nakon što se lepo oslobodio protivnika i izašao sam ispred golamana.

Sastavi

Čukarički: Pajović, Radić, Bašanović, Kopitović, Lagator, Srnić, Jevtić, Saša Jovanović, Regan, Milojević, Šarić, a igrali su i Mandić, Mehmedović i Radonjić.

Smederevo: Knežević, Cigulajčić, Stanić, Markanović, Mladenović, Tasić, Pavić, Vićentijević, Bastajoć, Vasić, Vićentijević, a igrali su iStamatović i Adamobić.

izvor i foto:fkčukarički.rs