Futsal Vesti

Euro Motus nepobediv,Kolorado stigao do boda

U nastavku futsal lige Srbije,vodeći tim na tabeli,Euro Motus,opravdao je ulogu favorita na gostovanju Jastrebcu i slavio pobedu sa ubedljivih 4-1.Kao i obično puna Hala u Blacu je imala priliku da vidi kvalitetan meč,u kojem je gost već nakon prvog dela rešio sve dileme oko pobednika i golovima Roknića 2 i Šoša stigao do ubedljivih 3-0.U drugom delu meča još jedan gol Roknića i počasni pogodak za domaćina preko Sudimca za konačnih 1-4.

Metalac Kolorado je uspeo da osvoji bod na gostovanju u Novoj Pazovi i tako razočara oko 200 domaćih navijača.Domaći sastav je u prvom poluvremenu stekao prednost od 2-1 golovima Ramadanija i Denića,uz pogodak gostiju preko Petrovića.Značajan bod u borbi za opstanak gostima donosi Vukašinović u 37 minutu.

U vojvođanskom derbiju u Sremskoj Mitrovici domaći Deus je savladao Letećeg Holanđanina rezultatom 4-2.Strelci za domaći sastav su bili Živanović,Sladojević,Simić i Savić,a za goste iz Vrbasa Ačanski i Arvaji.