Vesti

Goleada na „Karađorđu“,Radnik do boda u nadoknadi

Fudbaleri Vojvodine u odličnom raspoloženju dočekuju AZ Alkmar nakon večerašnje odlične igre i ubedljive pobede nad ekipom Javora.

Vojvodina je utakmicu rešila već u prvom poluvremenu kada su Paločević(6 min),Malbašić(29) i Meleg (32) doneli nedostižnu prednost svom timu.Konačnih 4-0 postavio je u 75 minutu Ašćerić.Borac je golom Bogdanovića u petom minutu utakmice stigao do prednosti u Surdulici i imao je tri boda do sudijske nadoknade vremena kada Radnik stiže do izjednačenja,dok je Rad iznenadio Novi Pazar iskoristivši isključenje Tintora u prvom poluvremenu i  u gostima slavio sa 2-0.

Mladost je golom Milosavljevića slavila protiv Napretka,dok su na stadionu Voždovca,domaćin i gost iz Gornjeg Milanovca odigrali bez golova.