Klubovi Vesti

Inđija krenula remijem

U prvoj prijateljskoj utakmici u sklopu priprema za narednu sezonu,fudbaleri Inđije su odigrali nerešeno u Novoj Pazovi protiv domaćeg Radničkog 1-1.U prvom delu u 11 minutu šansa za Đokića koji je iz peterca glavom uspeo da pogodi golmana koji je ležao praktično na travi, a ne nezaštićenu mrežu. Vredan pažnje je bio i šut Višnjevca, ali je na njegovu nesreću lopta završila na gornjem delu prečke domaćina.

Domaćin stiže do gola u 82.minutu. Stanković je glavom zatresao mrežu Stanivukovića iz praktično prvog pokušaja domaćina. Bila je to tečna akcija po desnoj strani napada i završena je sa sjajnim centaršutom, te strelcu nije bilo teško da loptu pošalje u mrežu prvoligaša.

Jovanović ipak postiže gol u 89.minutu za poravnanje rezultata, 1: 1. Bio je to šut sa oko deset metara od gola domaćina i golman Radničkog je ovog puta bio nemoćan.

Radnički

: Kantar, Pantić, Hajdin, Saračević, Zdravković, Balešević, Šavija, Misini, Mićić, Cvetinović, Ivančević.

Igrali su još: Zorić, Jakšić, Svilenković, Krstović, Šukić, Knežević, Stanković, Nikolić

Inđija

: Knežević, Andreata, Plećaš, Krivokuća, Kovačević, Višnjić, Bogićević, Ivković, Bajić, Lukić, Đokić

Igrali još: Janjuz i Krunić.

Od 60.minuta: Stanivuković, Andrija Simunović, Vlada Simunović, Pejić, Kostić, Todić, Jovanović, Srbijanac, Vujasin, Bosančić, Knežević

Izvor:fkindjija.com