Klubovi Vesti

Krupa nadigrala Lučance

Ekipa Mladosti iz Lučana je odigrala pripremni meč protiv novog člana Premijer lige BiH,ekipe Krupe i doživela poraz rezultatom 2-3.

Ekipa iz Lučana je dominirala u prvom delu utakmice i šanse za postizanje golova su propustili Luka,Radivojević i Odita.U nastavku utakmice u 47 minutu posle centaršuta sa leve strane u šesnaesterac Mladosti i posle konfuzije odbrane plavo-belih, najbolje se snašao napadač Krupe Kojić i doveo svoju ekipu u vođstvo.

Igrao se 64 minut utakmice kada Krupa udvostručuje prednost golom Kojića.Samo dva minuta kasnije Zvrko udarcem sa leve strane iskosa trese mrežu golmana Krupe.

Mladost stiže do izjednačenja u 78 minutu  kada Zvrko asistira Mišelu za 2-2.

Ipak,do pobede dolazi ekipa iz BiH u 87 minutu kada Cvijanović koristi grešku golmana Krznarića.

Mladost: Krznarić, Andrić, Milošević, Saničanin, Pešić, Gavrić, Tumbasević, Luka, Radivojević, Milosavljević i Odita.

Ušli: Šatara, Rakočević, Pejović, Luković, Protić, Čečarić, Mišel, Golubović, Zvrko.

Krupa: Stojanov, Mirković, Šamara, Đukarić, Jašarević, Malinović, Milutinović, Mijić, Vukotić, Damljanović i Ilić.

Ušli: Milanović, Dujaković, Cvijanović, Čomor, Sadiković, Kojić.