Mladost nadigrala Banjalučane

Sudija: Vuković(Kragujevac)

Strelci: Golubović u 49`, Mišel u 85` za Mladost, a Malbašić u 65` za Borac.

Mladost: Krznarić, Šatara, Milošević, Saničanin, Protić R, Pejović, Gavrić, Milosavljević, Jovanović, Odita i Zvrko.

Drugo poluvreme počeli su:Ružić(Rosić), Andrić, Pešić, Rakočević, Protić M, Luković, Radivojević, Mišel, Kitanovski, Golubović i Čečarić.

Prvo poluvreme proteklo je u odmeravanju snaga. Nakon prvih 45 minuta, mreže su mirovale.

Drugo poluvreme bolje otvaraju fudbaleri Mladosti. Vrše pritisak na zadnju liniju Borca koja popušta, te dolaze do prednosti preko Golubovića u 49 minutu. Sve do 72. minute meča mreže su mirovale.

Usledio je korner za Borac, oštar i precizan centaršut novog-starog člana crveno-plavih Aleksandra Malbašića fudbaleri Mladosti nisu mogi iskontrolisati te postižu autogol.

Rezultat je 1:1, sve do nekoliko minuta prie kraja tačnije u toku je 85. minut meča kada superligaš Srbije dolazi do pogotka preko Mišela koji im obezbeđuje trijumf.