Žuti kartoni:Protić(Mladost) Malbašić(Vojvodina)

Crveni karton: Puškarić(Vojvodina)

Mladost:Krznarić, Pešić, Protić, Milošević, Rakočević, Pejović(od 90`Saničanin), Milosavljević, Radivojević(od  90`Tumbasević), Jovanović(od 65`Simić), Odita, Bojović.

Vojvodina:Kordić, Kovačević, Meleg, Puškarić, Paločević(od 87`Zličić), Lakićević, Antić, Malbašić, Maksimović, Gavrić(od 58`Ašćerić), Trujić( od 84`Knežević).

Fudbaleri Vojvodine poraženi su od ekipe Mladosti rezultatom 2:0 (1:0), u 12. kolu Super lige Srbije.

Na stadionu Mladosti u Lučanima, strelci za domaćina bili su Protić u petom i Jovanović u 65. minutu.

Od 62. minuta, Vojvodina je igrala sa igračem manje, pošto je crveni karton dobio Darko Puškarić.

Gosti su pripretili već u prvom minutu. Brzo su se revanširali domaćini, Jovanović je gađao Bojovića, ali se napadač Mladosti okliznuo. Tri minuta kasnije Mladost je došla do prednosti: Radivojević je prošao po levoj strani, na nabačenu loptu utrčao je Radoš Protić i sa 14 metara poslao je u mrežu – 1:0.

Vladimir Radivojević je u 65. minutu odlično pronašaoBojovića u golmanskom prostoru Novosađana, napadač Mladosti je malo oklevao, lopta se u nastavku akcije od Kordića odbila do Jovanovića za drugu loptu u mreži Vojvodine – 2:0.

Uprkos porazu, crveno-beli su zadržali drugo mesto na tabeli, sa bodom više od trećeplasiranog Partizana, ali sada zaostaju pet bodova za liderom Crvenom zvezdom.