N.Pazar-C.Zvezda 1-4

NOVI PAZAR: Živković – Vasilić, Stanojević, Tintor, Marić – Mutavdžić, Micevski, Dimitrijević, Travančić, Alivodić – Čečarić.
CRVENA ZVEZDA: Kahriman – Petković, Rendulić, Luković, Anđelković – Poletanović, Donald, Kanga, Mouče, Ruiz – Orlandić.

Strelci-Luković,Orlandić,Ruiz i Anđelković za C.Zvezdu,Travančić za N.Pazar.

Posle centaršuta sa desne strane u 23 minutu Stanojević je odneo loptu i potom zaista oborio Kangu oštrim startom đonom, a sudija je pokazao na belu tačku. Siguran izvođač bio je Aleksandar Luković.

Pazar je u 31. minutu mogao da izjednači posle velike greške Kahrimana, ali Alivodić nije pogodio, a praktično u sledećem napadu veliku grešku napravila je i odbrana Pazara, Vasilić je pogrešio, a Orlandić je to iskoristio i lako pogodio za 2:0.

Srnić je, čim je ušao u 86 minutu, sjajno prošao po desnoj strani i idealno uposlio Riza koji je postavio nogu i pogodio za 3:0.

Travančić u poslednjim ternucima utakmice,sjajnim udarcem sa distance postiže utešni pogodak za domaći sastav.

Ipak,to nije bio i konačan ishod,jer se za njega pobrinuo Anđelković u trećem minutu sudijske nadoknade,N.Pazar-C.Zvezda 1-4.