Vesti

N.Pazar-Čukarički 0-5

Čukarički je u pretposlednjem kolu prvenstva ubedljivo pobedio Novi Pazar rezultatom 5:0 golovima Ognjena Ožegovića u 23, 52. i 72, Nemanje Radonjića u 45 i Asmira Kajevića u 59. minutu.

Čukarički je u prvom delu bila bolja u svim segmentima igre i došla do vođstva u 23. minutu golom Ožegovića koji je u utakmici 36. kola domaćeg prvenstva postigao het trik. U poslednjem minutu prvog dela Čukarički je udvostručio prednost, nakon izvođenja auta sa desne strane, lopta je došla do Ožegovića koji je predriblao protivničkog štopera i uposlio Radonjića,koji je rutinski  realizovao tu priliku.

U drugom delu igre Čukarički nastavlja da napada što se isplatilo već u 52. minutu kada je  Radonjić povukao loptu po levom boku i dodao Bogosavcu za centaršut do Ožegovića koji gađa metu. Radonjić je i sedam minuta kasnije nanizao protivničke igrače, dodao Bogosavcu koji je centrirao po zemlji do Kajevića na drugoj stativi i upisao se u strelce.

Ožegović se za het trik i peti gol svoje ekipe, posle duže akcije, se našao sam ispred gola i snažnim šutem sa desne strane iskosa upisao svoj 16 gol u prvenstvu kojim se izjednačio sa trećim od 25 najboljih strelaca Lige.

U narednoj utakmici poslednjem 37. kolu Superlige Srbije Čukarički dočekuje Rad u nedelju 21. maja od 16 časova.