Vesti

Piroćanci ubedljivi protiv Nišlija

Druga ekipa Radničkog iz Niša odigrala je kontrolni meč protiv prvoligaša iz Pirota i doživela ubedljiv poraz rezultatom 0-3.Nekoliko fudbalera koji se nalaze na probi u Nišu,a između ostalih i Dino Najdovski,sin Ilije Najdovskog,dobili su priliku da pokažu svoje igračko umeće,a koliko su u tome uspeli oceniće trener Milan Rastavac.

Piroćanci do prednosti stižu nakon 18 minuta igre i odličnog lob udarca Denisa Ristova kojeg golman Bajić nije uspeo da zaustavi.Marko Mančić odličnim udarcem sa distance duplira prednost svoje ekipe u 42 minutu i nagoveštava konačnog pobednika.

Konačan rezultat postavlja Nemanja Mančić u 72 minutu utakmice.