Radnički-Napredak 1-2

Stadion: Čair;
Gledalaca: 300;
Sudija: Jovan Grujić:
Strelci: Mršević iz jedanaesterca u 33′ za Radnički, a Vulić u 42′ i Gobeljić u 77′ za Napredak.

FK RADNIČKI NIŠ: M. Perić, L. Anđelković, U. Mitrović (N. Stanković ’22; S. Nikolić ’81), A. Jovanović, A. Mršević, D. Kardović, N. Petković, L. Mitrović, (M. Branković ’33), N. Mitrović (S. Stojiljković ’33), A. Mordatenko; U drugom poluvremenu su igrali: I. Konovalov, M. Mitrović, M. Tomić, T. Kozubaev, N. Stevanović, A. Apostolović, L. Arsić, M. Mrkić, P. Krstić, Aleksandar Jovanović.

FK NAPREDAK: S. Janković, B. Miličić, N. Radmanović, M. Simonović, S. Filipović, N. Šakić, M. Vulić, N. Nešović, G. Ilić, DŽ Sekidika, A. Majdevac; U drugom poluvremenu su igrali: N. Petrović, B. Varga, I. Zonjić, A. Frimpong, N. Šljivić, J. Markoski, M. Sarajlin, S. Urošević, N. Vukanović, M. Stanojević, F. Krstić, M. Gobeljić.

U prvoj pripremnoj utakmici za Radnički i Napredak,povratnik u Jelen super ligu iz Kruševca je bio bolji i slavio na Čairu sa 2-1.

Nakon trideset minuta ravnopravne igre,u 33-ćem sudija Grujić svira jedanesterac za domaći sastav nakon prekršaja nad Lazarom Mitrovićem,a sigurni izvođač najstrože kazne je Mršević.

Prednost domaćina je anulirana vrlo brzo ,već u 42-gom minutu kada je Vulić odlično izveo slobodan udarac sa oko dvadesetak metara i smestio loptu iza leđa golmana Perića.

Pobedu gostima je doneo Marko Gobeljić nakon solo prodora u 77 minutu i precizno upućenog udarca po zemlji kojeg je golman Konovalov mogao samo da isprati pogledom ka svojoj mreži.