Vesti

Radnik ubedljiv protiv Dinama

Ubedljivijom igrom, pogotovu u drugom poluvremenu, odličnim asistencijama i lepo iskorišćenim prilikama, Radnik je „overio“ i drugu kontrolnu utakmicu u okviru prvog dela zimskih priprema.

Pred oko stotinu gledalaca, surdulički supegligaš savladao je vranjski Dinamo rezultatom 4:1(0:1).

Gostujuća ekipa povela je već u petom minutu, golom Zoranovića i taj rezultat trajao je sve do početka drugog dela utakmice, kada je pogotkom Keremeh Frensisa u 50.minutu naša ekipa izjednačila na 1:1. Deset minuta kasnije, sjajnim šutom Radovića, povećava se vodjstvo domaćih. Isti strelac pogodio je mrežu gostiju i u 71.minutu, a konačni rezultat utakmice postigao je Jova Jovanović u 83. minutu.

Radnik-MILENKOVIĆ,IVANOVIĆ,GOJKOVIĆ,PEJČIĆ,MILOVANOVIĆ,VLAHOVIĆ,ZLATANOVIĆ,STANKOVIĆ,ĐALOVIĆ,GAZIVODA,ADAMAOVIĆ.

Igrali-VASILJEVIĆ,ĐUKOVIĆ,ANĐELKOVIĆ,PAVLOVIĆ,NEŠOVIĆ,ŽAKULA,FRENSIS,RADOVIĆ,MLADENOVIĆ,ĐORIĆ,VUKASOVIĆ,JOVANOVIĆ,ZULFIJU.