Klubovi Vesti

Remi Novog Pazara i Radnika

U meču odigranom u Brusu,ekipe Novog Pazara i Radnika iz Surdulice su odigrale nerešeno 1-1.Prvi do prednosti stižu Pazarci preko Pantelića u 26 minutu iz slobodnog udarca,da bi izjednačenje doneo Zlatanović u 75-om minutu,kada je odlično reagovao nakon pogođene prečke od strane Adamovića.

Nakon meča oba trenera su bila zadovoljna viđenim:

Prvo poluvreme je bilo izjednačeno,dok smo u drugom bili mnogo bolji.Promašili smo pet izglednih šansi,što je velika šteta.Dobra utakmica,prava takmičarska.“-izjavio je Goran Lazarević trener Radnika.

Malo slabije smo odigrali u nastavku,ali akcenat je bio na formiranju ekipe i proveri pojedinih prinova.„-izjavio je Zoran Marić,trener Novog Pazara.