Vesti

Sloboda pobednički,Proleter u nadoknadi do pobede

Uroš Đerić je bio čovek odluke u Inđiji i Slobodi doneo tri vredna boda,nakon startnog poraza od Mačve.Igrao se 19 minut na stadionu u Inđiji kada je nakon odličnog prodora i centaršuta Velimira,Đerić bio najprisebniji i savladao golmana Stanivukovića.

Inđija: Stanivuković, Pejić, Kovačević, Lalić, Simunović, Todić, Vujasin (Kostić 67′), Jovanović (K), Bosančić, Ivković (Knežević 77′), Komazec (Živanović 55′).

Sloboda: Tasić, Miličić, Marjanović, Nikolić, Joksimović, Milanović (K), Jeremić (Radaković 90+2), Velemir (Jacobs 79′), Vujić (Samuel 60′), Đerić, Nešović.

Krstevski je doneo veliko slavlje na Slanu Baru,kada je u sudijskoj nadoknadi vremena savladao golmana Bežanije sa bele tačke.Isti igrač je bio strelac i prvog gola za svoj tim u 43 minutu,dok je pogodak za Bežaniju postigao Mitrušić u 40 minutu.

Proleter-Rockov,Lazarević,Hrubik,Andrejević,Žigić,Petrović,Đurišić,Šakić,Manojlović,Krstevski,Stamenić.Igrali-Jović,Stojšić.

Bežanija-Lazarević,Mijailović,Čađenović,N.Jovanović,S.Jovanović,Mitrušić,Đorđević,Simić,Mtović,Zonjić.Igrali-Osman,Divac.

Fudbaleri Budućnosti su nakon pobede nad Kolubarom stigli i do boda protiv Odžaka u gostima.Đorović je doneo prednost Odžacima u 56 minutu utakmice,da bi Šušnjar u 60 iz penala poravnao rezultat.

Odžaci-Kronić,Svitić,Mudreša,Babić,Čodošić,Ponjević,Božičić,Matijašević,Ćovin,Đorović,Stanković.Igrali-Podkozarac,Balabanović.

Budućnost-Smiljanić,Lučić,Nedeljković,Stojković,Jaćimović,Đušić,Blagojević,Janjć,Šušnjar,Subotić,Vladisavljević.Igrali-Rajović,Morača,Dobrijević.

Petronijević je Jagodini u Lazarevcu doneo važan bod u borbi za plasman u Super ligu.Kolubara je povela preko Stanojevića u 35 minutu utakmice nakon sjajnog lob udarca,a Petronijević poravnava u 76 minutu udarcem sa desetak metara udaljenosti od golmana Vićića.

Kolubara-Vićić,Stojanović,Jagodić,Petrić,Milojević,Peralović,Čadikovski,Reljić,Stepanović,Ilić,Stanić.Igrali-Lazić,Sinđić,Spasojević.

Jagodina-Milojević,Đorđević,Mijatović,Tomić,Miladinović,Nedović,Tasić,Petronijević,Milošević,Ristić.Igrali-IvanovićPejčić,Đekić.

BSK je savladao gradskog rivala sa Karaburme rezultatom 2-1,a golove za klub iz Borče su postigli S.Tripković u 82 minutu,i D.Tripković četiri minuta kasnije i tako doneli rezultatski preokret nakon vođstva OFK Beograda golom Stojkovića u 69 minutu.

BSK-Bogdanović,Iličić,Grbić,Radak,Marinković,Plavšić,Janković,Tripković,Kiković,Jokić,Džugurdić.Igrali-S.Tripković,Dabić,Žerađanin

OFK-Matek,Stojković,Matović,Čiškov,Denković,Cuckić,Tufegdžić,Petrović,Đokić,Duronjić,Rajevac.Igrali-Gojkov,Igić,Tapušković.

U meču između ČSK-a i  Sinđelića mreže su mirovale a timovi su pred oko 500 ljubitelja fudbala u Čelarevu nastupili u sledećim sastavima-

ČSK-Tankosić,Zogović,Jević,Marković,kerkez,Plavšić,Nikodijević,Davidov,Vukasović,Krstanović,Žakula.Igrali-Stepanov,Kostić.

Sinđelić-Šćekić,Stanković,Kukoljac,Pešić,Tošić,Piščević,Rakić,Popadić,Ivanović,Golubović,Vukčević.Igrali-Šušnjar,Milenković,Bjeličić.