Crna Gora

Kipar i Crna Gora bez golova

23.03.2018.

I treći meč Crne Gore i Kipra završen je bez pobednika – nakon 2:2 i 1:1 prie devet godina u kvalifikacijama za SP 2010. godine, nije bilo golova u prijateljskoj utakmici u Nikoziji.

Nije bilo ni mnogo uzbuđenja, ni jakog ritma – očekivano, jer ovakve utakmice su odavno nemaju skoro nikakvu draž.

Crna Gora je dva puta opasno ugozila gol Kipra. Jovetićev udarac sa 25 metara skrenuo je golman Padro do prečke pa u korner. U drugom poluvremenu, Jovovićev šut, koji je skrenuo kiparski defanzivac, takođe, je završio od prečke u korneru.

Domaćin je bio opasniji u nastavku, imao dve veoma opasne situacije preko Sotirijua, koji je prvi put šutirao u Mijatovića, a zatim glavom pored gola.

Crna Gora u utorak igra sa Turskom u Podgorici.

Crna Gora:: Milan Mijatović – Vladimir Stojković, Nemanja Mijušković, Stefan Savić, Žarko Tomašević – Nikola Vukčević, Mirko Ivanić – Damir Kojašević, Vladimir Jovović, Stevan Jovetić – Fatos Bećiraj.