Crna Gora

Lovćen bolji od Sloge iz Požege

20.07.2018.

U drugom pripremnom susretu na Zlatiboru, fudbaleri “Lovćena” danas su savladali ekipu “Sloge” iz Požege, rezultatom 2:1 (1:1).

Ekipa Dejana Roganovića, koji je testirao 19 igrača, očekivano je bila bolja u svim segmentima igre od današnjeg rivala, te je rezultat objektivno mogao biti još ubedljiviji.

“Lovćen” je do prednosti stigao već u šestom minutu, pogotkom Marka Draganića. Kroz 12 minuta, uzvratio je sastav iz Požege, kada je Babić zatresao mrežu golmana Mića Perovića.

U 30. minutu, “Lovćen” je mogao do nove prednosti. Goran Vujović izveo je jedanaesterac, ali je lopta pogodila prečku. U prvom delu, Cetinjani su do pogotka mogli i kada je Radišić bio u kolosalnoj prilici, ali je pri odlasku na odmor i dalje bilo 1:1.

U nastavku je gledan sličan odnos snaga, pa je ekipa “Lovćena” krunisala nadmoć u 82. minutu, zahvaljujući pogotku Miloša Stevovića.

Za “Lovćen”, meč su počeli M. Perović, Radunović, M. Draganić, Radišić, I. Marković, Tatar, Camaj, J. Vujović, N. Draganić, Zarubica, G. Vujović, a još su igrali Adžić, Igumanović, Jablan, Bogdanović, Eraković, Bujiša, Stevović, F. Vujović