Crna Gora

Lovćen na čelu CFL

drveni kreveti

11.08.2018.

Ni u drugom meču nove sezone branilac titule nije došao do trijumfa – Sutjeska je u Kotoru podelila plen s Lovćenom (1:1), ekipom koja se šepuri na liderskoj poziciji poslije nekompletnog 2. kola CFL lige.

Cetinjani, koji svoje “domaće” utakmice igraju na stadionu pod Vrmcem, poveli su golom Gorana Vujovića sredinom poluvremena.

To je njegov drugi pogodak u sezoni, nakon što je na startu šampionata presudio Grblju u Radanovićima.

Sutjeska je krenula angažovanije u nastavku meča, pa je stigla i nagrada za trud. Mrežu Lovćena zatresao je rezervista Luka Merdović u 62. minutu.

Pored ekipe Dejana Roganovića, OFK Titograd takođe ima četiri boda na kontu poslije dve odigrane utakmice. “Romantičari” su danas srušili Iskru u Danilovgradu minimalnim rezultatom, a odlučio je autogol Miloševića u 54. minutu.

Susret u Pljevljima između Rudara i Zete okončan je bez pogodaka.

U primorskom okršaju na stadionu pod Malim brdom Grbalj je bio bolji od Petrovca 1:0. Junak je bio Zdravko Dragićević.

Drugu rundu Prve lige zatvoriće Budućnost i Mornar. Meč se igra sutra, a počeće u 19 časova.