Crna Gora

Poraz “sokolića” od Izraela

27.04.2018.

Mlađa fudbalska kadetska reprezentacija Crne Gore poražena je u poslednjem kolu UEFA razvojnog turnira od vršnjaka iz Izraela rezultatom 4:1.

Izraelci su do prednosti došli u 11. minutu susreta preko Gabaja koji je iskoristio dubinsku loptu, stigao je prije istčalog Baltića a zatim prosledio u nebranjenu mrežu.

U 34. minutu sjajnu solo akciju Ratnerna i dobar centaršut udarcem glavom u pogodak je pretvorio Zagravi i duplirao prednost domaćina.

CG selekcija je do odlaska na odmor uspela da smanji prednost rivala – Vukotić je sjajno proigrao Perovića koji je centrirao i omogućio Bajoviću da plasiranim udarcem matira Šarona.

Već u prvom minutu nastavka domaćin je dobio jedanaesterac i priliku da vrati dva gola prednosti. Precizan sa bele tačke bio je Hahmani, da bi u 59. minutu Šedo udarcem glavom postavio konačan rezultat susreta.

Izrael: Ido Šaron, Matan Levi (od 60. Jarin Mugrabi), Adar Ratner (od 49. Mohamed Alnasasra), Roe Elmeleh, Adar Azruel, Šomo Roj Doga (od 41. Joav Librus), Liroj Gabaj (od 60. Sar Almoznino), Josef Aviel Zargari (od 49. Ben Franko), Shahar Rosen (od 66. Sahar Revivo), Ejal Abadi (od 41. Stav Nahmani), Jehezekel Nevo Šedo (od 66. Šhalev Haruš).

Crna Gora: Lazar Baltić, Stefan Dajević, Rastko Marsenić (od 79. Marko Marković), Nemanja Božović, Dejan Perović (od 49. Milisav Perošević), Milan Vukotić, Nikola Janjić (od 41. Andrija Marsenić), Bogdan Obradović, Andrej Bajović (od 54. Blagota Marković), Andrija Radulović (od 49. Đorđe Stešević), Vuk Dapčević (od 41. Lazar Mijović).

izvor:cdm.me