Crna Gora

Sutjeska na +17

15.04.2018.

Dve pobede domaćih, jedna gostiju, uz dva remija, bilans je 29. kola Telekom Prve lige.

Pobedom protiv Petrovca, a nakon remija pod Goricom, Sutjeska je prednost u odnosu na Budućnost uvećala na 17 bodova, a ima i utakmicu manje. Sva tri boda Nikšićanima, za 20. pobedu lidera šampionata, donio je Stefan Lončar u 48. minutu.

Budućnost i Zeta igrali su na stadionu pod Goricom neriješeno 1:1. Ekipa iz Golubovaca povela je golom Nikole Krstovića u 17. minutu.  Izjednačio je i postavio konačan rezultat Darko Nikač u 80. minutu.

Mladost je u Tuzima savladala Dečić 4:1, golovima Admira Adrovića u 9, 38. i 82. i Marka Ćetkovića u 56. minutu. Jedini pogodak za Dečić postigao je Vladimir Savićević u 15. minutu.

Rudar je na svom terenu porazio Grbalj 1:0, rezultatom kojim je ove sezone izgubio tri prethodna duela protiv Grbljana. Domaći tim do pobede, desete ove sezone, došao je golom Rodoljuba Paunovića u 73. minutu.

Bez pobednika završen je duel Kom Eurozoxa i Iskre, koji su u podgoričkom naselju Zlatica igrali 0:0.

izvor:vijesti.me