Futsal

Katastrofa Deusa u Smederevu

02.12.2017.

Deus iz Sremske Mitrovice je i na gostovanju u Smederevu doživeo težak poraz,primivši od raspoloženih domaćina čak 12 golova.

Utakmica koju je posmatralo oko stotinjak ljubitelja futsala u Smederevu bila je rešena već u prvom poluvremenu kada je Smederevo stiglo do ubedljive prednosti golovima Inajetovića 3,Filipovića,Sabljića,Prvulovića,Đorđevića i Ramadanija.

STRELCI: 1:0 Inajetović u 3, 2:0 Filipović u 5, 3:0 Prvulović u 6, 4:0 Đorđević u 9, 4:1 Sladojević u 11, 5:1 Inajetović u 12, 6:1 Sabljić u 16, 7:1 Ramadani u 18, 8:1 Inajetović u 20, 9:1 Sabljić u 21, 9:2 Simić u 28, 10:2 Jovanović u 32, 10:3 Jovanović u 33, 11:3 Inajetović u 37, 12:3 Jevtić u 39. minutu.

SMEDEREVO: MIUCA, RAMADANI, INAJETOVIĆ, ĐORĐEVIĆ, STOILJKOVIĆ, Knežević, Kovačević, Sabljić, Jevtić, Jovanović, Mak, Prvulović.

DEUS FUTSAL: MACANOVIĆ, MIRAŽIĆ, JOVANOVIĆ, SLADOJEVIĆ, SIMIĆ, Todić, Mrkonja.