Prva liga

Bečej slavio u Zrenjaninu

29.07.2018.

Ekipa Bečeja je odigrala još jedan pripremni meč,ovaj put u Zrenjaninu protiv domaćeg Radničkog,i nakon dobre igre slavio je gost rezultatom 3-0.

Gosti dolaze do prednosti u 36 minutu kada Cvijić asistira Kovačeviću za 0-1.Drugi pogodak je delo Rahića koji sa distance pogađa mrežu Radničkog,da bi konačan rezultat postavio Kovačević u 68 minutu utakmice.

FK RADNIČKI: Djurić, Milin, Runjevac, Bjelica, Kiš, Zakić, Radosavljević, Malek, Krstinić, Matić, Milivojev. Igrali- Vasić, A. Petrov, Šemić, Kujundžić, Bojanić, V. Petrov, Blažić, Rankov, Aćimov, Vuković – Lisičić, Kondić.

BEČEJ 1918: Radović, Vorgučin, Stanojev, Radić, Sekulić, Tomčić, Grujić, Rahić, Dražić, Cvijić, Kovačević. Igrali- Lazić i Mandić.