Prva liga

Bežanija bolja od Dinama

Fudbaleri Bežanije zabeležili su i deveti trijumf u okviru Prve lige Srbije,pobedivši na svom stadionu ekipu Dinama iz Vranja rezultatom 2-0.

Pred oko 400 ljubitelja fudbala,domaći sastav je krenuo od prvog minuta u napad,i prvi je pripretio Lekić nakon asisitencije Osmana.Nakon toga beležimo pokušaj Jeremića za domaći sastav i Đokića za goste,ali se na odmor odlazi bez postignutog pogotka.

Prvi gol za domaći sastav postiže Milošević u 52 minutu utakmice nakon asistencije Mrkele,da bi konačan rezultat postavio isti igrač u sudijskoj nadoknadi nakon uspešnog kontranapada “lavova”.