Prva liga

ČSK-Inđija 1-1

07.04.2018.

“Vojvođanski prvoligaški derbi” je odigran u Čelarevu. ČSK Pivara je ugostila u tom meču tim Inđije.

Gost stiže do gola i vođstva preko svog kapitena Mileta Vujasina. Bio je to slobodan udarac za ovog bombardera sa nekih 23.metra od gola domaćina. Usledio je precizan šut u same rašlje domaćeg gola,  0: 1. Igrao se tada 68.minut meča.

U četvrtom minutu nadoknadnog vremena dobra akcija domaćina, lopta je zavrnuta gotovo sa korner linije u srce kaznenog prostora gde je najbliži lopti Marko Pantić. Ovaj igrač upućuje precizan udarac u donji ugao gola nemoćnog golmana Prekovića, 1: 1.

ČSK Pivara: Elesin, Stepanov (Mušikić 84′), Walidjo, Pantić, Drašković, Devetak, Zličić (Trifković 70′), Sinđić, Šljivančanin (Nikić 56′), Karać, Živković.

Inđija: Preković, Nikolić, Milisavljević, Nikodijević (Majdevac 78′), Vujasin (K) (Lazić 90′), Bjeličić, Rogač, Kovačević, Plavšić, Ivančević (Mojsilović 68′), Stoiljković.

izvor:fkinđija.com