Prva liga

ČSK slavio u Inđiji

13.08.2017.

Inđija i ČSK su odmerili snage na stadionu Inđije i nakon ravnopravnog duela,za jedan gol su ipak bili bolji gosti.

Domaćin je najbliži golu bio preko Rogača u 67. minutu. Ovaj igrač je bio najviši u skoku, šutirao je posle izvedenog prekida, a Tankosić je pokazao da i u petoj deceniji života zna kako se brani.

0:1 je bilo u 71.minutu. Jednu dubinsku loptu, koja je ličila na otpadak, golman Knežević pušta da izađe van okvira terena, ali tako nije mislio i Bajić. Požrtvanost ovog igrača i poklon golmana se pretvorilo u gol, posle asistencije ka Joviću. Njemu nije bilo teško da zatrese praktično praznu mrežu domaćina.

Inđija: Knežević (K), Saša Nikodijević, Kovačević, Marković, Ungar, Počuča, Vraštanović, Mojsilović, Krstanović, Slađan Nikodijević, Rogač. Igrali su još: Srbijanac, Bajić, Đokić, Jerevenčić, Stoiljković, Banjac, Žerađanin, Bjeličić, Bulat, Ilić.

ČSK Pivara: Tankosić (K), Nemanja Anđelković, Ibrahim, Rakić, Jović, Bajić, Jević, Potkozarac, Drašković, Ilić, Nikola Anđelković. Igrali su još: Lukić, Vilotijević, Kelvun, Todorović, Petrović, Vujošević, Stepančev.