“Đavoli” bolji od Inđije

29.04.2018.

RADNIČKI 1923: Raičević, Živanović (od 78. Lukić), Dragačević, Ilić M., Petrović, Aleksijević (od 82. Cvijović), Vidović, Varjačić, Vićentijević, Miljuš, Maksimović (od 72. Đurđević)

INĐIJA: Preković, Gajić (od 70. Mojsilović), Kovačević, Rogač, Bjeličić, Plavšić (od 81. Majdevac), Vraštanović (od 72. Vujasin), Milisavljević, Nikodijević, Anđelković, Stojiljković

Fudbaleri Radničkog 1923  su na stadionu ’Čika Dača’, savladali još jednog protivnika ovoga proleća. Ovoga puta ’pala’ je Inđija, a za to je bo dovoljan ’samo’ jedan gol, koji je u 34. minutu igre postigao kapiten ekipe – Aleksandar Varjačić, kome je ovo sedmi pogodak ove sezone.

U 33. minutu igreAleksandar Varjačić, nakon prodora po desnoj strani, jako je šutirao, ali je ta lopta završila pored leve stative gola gostiju. Samo minut kasnije, za loptu se izborio Bojan Miljuš, poslao je do Varjačića, a ovaj precizno šutirao za 1 – 0 i radost domaćih navijača i publike.

izvor:fkradnicki.com