Prva liga

“Đavoli” bolji od “zebri”

21.02.2019.

Fudbaleri Radničkog 1923 su u poslednjoj proveri pred nastavak prvenstva u Prvoj ligi Srbije savladali su Borac iz Čačka rezultatom 2-1.

Strelci: T. Todorović u 29. iz jedanesterca i Vujasin u 78. minutu za Radnički 1923, a Berak u 72. minutu za Borac.

RADNIČKI 1923: Raičević, Varjačić, Popović, Zdravković, Petrović, Aleksijević, Kovačević, Maksimović, T. Todorović, Vujasin, Lukić. Igrali su još: Božović, Grbović, Arsenijević, Žerađanin, Đurović i Đorđević.

BORAC: Maslarević, N. Kovačević, Filipović, Sekulić, Jelić, Tasić, Šutić, Janjušević, Marković, Berak, S. Kovačević. Igrali su još: Ilić i Nedeljković.

Kragujevački prvoligaš je tako završio seriju od devet pripremnih utakmica, u kojima je ostvario sedam pobeda i samo dva poraza.

U generalnoj probi pred nastavak sezone u Prvoj ligi Srbije, fudbaleri Radničkog 1923 su na glavnom terenu stadiona „Čika Dača“ pobedili čačanski Borac rezultatom 2:1 (1:0). Utakmicu su obeležila dva dosuđena jedanaesterca, po jedan na obe strane, kao i prelep pogotak Vujasina, koji je i odlučio pobednika  susreta.

#Fudbalske vesti , #Super liga Srbije, #Prva liga Srbije, #HNL, #Premijer liga BiH, #CFL