RADNIČKI 1923: Raičević, Varjačić, A. Popović, Petrović, Filipović, Zdravković, Kovačević, Maksimović, Todorović, Ilić, V. Popović.

Igrali: Rađen, Aleksijević, Milenković, Vidović, Grbović, Žerađanin i Nikodijević.

BORAC: Mišić, Filipović, Vasilić, Tasić, Zoćević, Ki, Urošević, Lazović, Fićović, Bogićević, Ćun.

Igrali: Drašković, Ostojić, Božović, Obradović, Šutić, Milekić, Ilić, Milovanović, Radosavljević i Vulović.

U generalnoj proveri pred start prvenstva u Prvoj ligi Srbije, u Kragujevcu su snage odmerili domaći Radnički i Borac iz Čačka.

Gosti prvi stižu do prednosti u 15 minutu utakmice kada se pred golom domaćina najbolje snalazi Ćun koji pogađa za 0-1.

Radnički se brzo oporavlja od šoka i već do kraja prvog dela utakmice postiže dva pogotka.

Najpre u 30 minutu Zdravković koristi lošu intervenciju Mišića i poravnava na 1-1, da bi dva minuta kasnije Vellimir Popović doneo potpuni preokret.