Inđija bolja od Odžaka

Strelci: Tiodorović 74′ i Pobulić 90′ – Odžaci, Bosančić ‘, Krstanović 41′ i Dolmagić 87′ – Inđija.

Odžaci: Kronić, Ponjević, Veselinović (Pobulić 46′), Perišić, Babić, Tiodorović, Tutnjević, Mijailović (Svitić 46′), Galić, Matijević, Đorović (K) (Potkozica 46′).

Inđija: Knežević, Dolmagić, Marković, Simunović, Višnjić (Todorović 87′), Todić, Ivanović, Krstanović (Bičkeji 76′), Kovačević, Bosančić, Lemajić (K) (Ilić 63’).

Već u drugom minutu utakmice je bilo 0: 1 za zeleno bele. Strelac vodećeg gola za Inđiju je bio sve bolji plejmejker u timu Bosančić. Bila je to izrađena akcija gosta i Kronić je rano bio matiran.

Bio je to 41.minut kada je brzonogi Krstanović zatresao mrežu Kronića za 0: 2. Bio je to i rezultat poluvremena.

Domaćin sebi otvara nadu u preokret u 74.minutu. Tada je Tiodorović savladao Bojana Kneževića za 1: 2 i učinio ovaj meč neizvesnijim.

Ipak gosti u rezultatskom smislu stavljaju tačku u 87.minutu. Brzonogi Dolmagić je ponovo “eksplodirao” i u svom maniru je zatresao mrežu domaćina za 1: 3.

Do kraja Odžačani postižu još jedan gol. Ispostavilo se to i nedovoljan za bar remi. Strelac za konačnih 2: 3 je bio Pobulić u 90.minutu.