Inđija slavila u Bečeju

drveni kreveti

26.07.2018.

U Vojvođanskom prvoligaškom odmeravanju snaga, pobedu je izvojevala iskusnija ekipa Inđije.Igralo se po sparnom vremenu i oko dve stotine prisutnih gledalaca nisu mogli da vide nešto više od prosečne partije ova dva tima.
Kovačević je prvi pripretio golu Inđije,ali je golman Preković bio na visini zadatka.Nakon toga prilika i za goste preko Lukića koji ne koristi asistenciju Banjca.Inače,susret je igran četiri puta po 30 minuta,i šansu da se pokažu su dobili svi igrači oba tima.
Gol odluke je delo Stojanovića u 78 minutu utakmice kada je  dobio na desnoj strani napada loptu,  ulazi u kazneni prostor i plasira loptu iskosa sa desne strane u mrežu domaćina, 0: 1.
Mitić je propustio odličnu priliku u 116 minutu utakmice nakon polukontre , u čijoj završnici upućuje snažan šut na gol domaćina pod samu prečku,ali golman domaćih uspeva da sačuva svoju mrežu.