Inđija slavila u Borči

Strelci: Jovanović 48′ – BSK, Vujasin 43′ i 83′ (penal) -Inđija.

BSK: Bogdanović, Blagojević, Cvetković (K), Počuča, Petronijević, Jovanović, Đorđević, Popović (Žmirić 81′), Antonijević, Marušić (Baletić 46′), Dabić (Jokić 71′).

Inđija: Stanivuković, Dolmagić, Lalić (Marković 88′), Simunović, Todić, Vujasin, Ivanović, Krstanović (Đokić 81), Bičkeji (Srbijanac 55′), Kovačević, Lemajić (K).

Gost stiže do gola u sam smiraj prvog dela utakmice. Strelac je bio Mile Vujasin koji ima razornu levicu. Zanimljivo ovog puta je loptu posle solo prodora namestio na “slabiju” desnu, a njegov šut sa dvadesetak metara od gola Bogdanovića je završio u samim rašljama ovog golmana.

BSK se brzo rezultatski vratio u utakmicu na početku drugog dela meča. Već u 48.minutu je bilo 1: 1. Posle izvedenog kornera, lopta se odbila do Jovanovića koji je kroz pravu šumu noga šalje u sam donji ugao gola Stanivukovića.

Rezultatska odluka je pala u 83.minutu. Darko Lemajić je u kaznenom prostoru domaćina udaren po stajnoj nozi i za sudiju meča nije bilo dileme penal.

Vujasin je bio siguran sa bele tačke, 1: 2.