Prva liga

Nova pobeda Dinama

12.02.2018.

Dinamo je, u petoj proveri na pripremama u Ataliji, pobedio drugoligaša Merani Martvili iz Gruzije sa 2:1

Golove su postigli Suraka i Nedeljković. Prethodne četiri provere završene su nerešenim rezultatom.

Vranjanci su dominirali u prvom poluvremenu, stvorili su više šansi, a  u 15. minutu mladi Nikola Milanović nije iskoristio jedanaesterac.

Nekoliko minuta kasnije, Suraka je bio precizan, a gol rivala „visio” je u vazduhu, jer je lider prvoligaškog karavana propustio još nekoliko zicera.

DINAMO: Đurić, Antonijević, Gašić, Stevanović, Vukajlović, Stojković, Okamijan, M. Stevanović, Suraka, Ranđelović, Nenad Milanović. Igrali su još: M. Petošević, P. Petošević, Antić, Hristić, Spasić, Nedeljković, Stojanović, Karapandžić, Kostić,  Stanković, Zucović, Nemanja Milanović.